Football Head Coach 23

Futbol Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 176.57 MB
  • Sürüm 23.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Gamebasics BV

Football Head Coach 23 indir. Simülasyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Football Head Coach 23 ile heyecan verici bir mücadelenin parçası olmak için sizde oyunu iOS cihazınıza indirebilirsiniz. Gelişmiş düzeyde özellikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan Football Head Coach 23 oyununda özgün taktikleriniz ile ilerleme kat edebilirsiniz. Her an her yerde oynayacağınız Football Head Coach 23 oyununda, nefes kesen mücadeleler sizi bekliyor olacak. Her bir içeriği ile oyuncuların beğenisini kazanan Football Head Coach 23 sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Heyecan verici bir dövüş deneyimi için pek çok içeriği bir arada sunan Football Head Coach 23'ü iOS cep telefonunuza hızla indirebilirsiniz. Gelişmiş özellikleriyle oyuncuların çok sevdiği Football Head Coach 23 sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek için pek çok içeriği bir arada sunar. Kendi franchise'ınızı oluşturun ve kariyerinize takım baş antrenörü olarak başlayın. Kendi oyun tarzınızı yansıtan özel taktikler ve dizilişlerle en sevdiğiniz oyuncuları ve tüm takımınızı yönetin.

Football Head Coach 23 indir

Karmaşık ve güçlü simülasyon motoru, bu gerçekten eşsiz çok oyunculu oyunda diğer antrenörlere karşı gerçek bir futbol sezonu oynayın ve dünya şampiyonluğunu kazanın. Taktiksel becerileriniz ile ilerlemek için oyunun her bir özelliğini kullanamaya odaklanın. En ünlüler de dahil olmak üzere tüm futbolcuların kilidini açın ve her maçı kazanmak için mükemmel takımı yaratın. Yeni bir oyun kurucuya mı ihtiyacınız var? Bir baş antrenör olarak, takımınızın taktiklerinden tamamen siz sorumlusunuz ve her maçta rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Amerikan futbolunda bilinen her dizilişi kullanın veya bir sonraki düşüş için avantajına sahip olmak için çılgın bir kombinasyon deneyebilirsiniz. Yeni dizilişleri ve taktikleri denemek ve takımınıza nasıl uyduğunu görmek için özel hızlı maç oyun modunu oynayarak taktiklerinizi geliştirin. Bir sonraki oyunda en iyi şekilde görünmeleri için oyuncularınızı her gün eğitin. Football Head Coach 23'ü indirin ve milyonlarca kullanıcıyla birlikte güzel futbol oyununun tadını çıkarın. Her an her yerde nefes kesen bir oyun deneyimi yaşamak için sizde Football Head Coach 23 oyununa sahip olabilir ve oyunun her bir özelliğini kullanarak ilerleme kat edebilirsiniz.

Football Head Coach 23 indir